Aici poti discuta despre Webdollar in limba romana.

Moderators: SS, Global Moderator

#891 by Alecs33
Tue Aug 21, 2018 12:55 am
Salutare,

Imi poate spune si mie cineva care este link-ul de la BACMpool?

Multumesc.
#936 by slickmole
Sat Sep 22, 2018 12:26 pm
Ca sa nu mai deschid alt topic.. este referitor la BACMpool. Il selectez si dupa cateva ore dupa ce verific vad ca mi-a sarit in alt pool? de ce?
#939 by SS
Mon Sep 24, 2018 1:18 am
slickmole wrote:Ca sa nu mai deschid alt topic.. este referitor la BACMpool. Il selectez si dupa cateva ore dupa ce verific vad ca mi-a sarit in alt pool? de ce?

In minatul din browser, daca conexiunea ta cu un pool este intrerupta din varii motive, esti trecut automat pe altul... Daca vrei sa ramai doar pe un singur pool si sa minezi mai eficient ti-as recomanda minatul in terminal in linux sau virtualbox linux
#943 by slickmole
Thu Oct 04, 2018 12:16 am
SS wrote:
slickmole wrote:Ca sa nu mai deschid alt topic.. este referitor la BACMpool. Il selectez si dupa cateva ore dupa ce verific vad ca mi-a sarit in alt pool? de ce?

In minatul din browser, daca conexiunea ta cu un pool este intrerupta din varii motive, esti trecut automat pe altul... Daca vrei sa ramai doar pe un singur pool si sa minezi mai eficient ti-as recomanda minatul in terminal in linux sau virtualbox linux

Nu stiu exact care sunt motivele dar se intampla des, si nu cred ca tine de mine.. in fine, ms de sfat!