WebDollar - information, tutorials, discussions, resources, report issues 

• Webdollar disparuti.

• Aici poti discuta despre Webdollar in limba romana.
Aici poti discuta despre Webdollar in limba romana.

Moderator: Global Moderator

#370  by dany2666
 Sat May 19, 2018 8:11 pm
Nu e normal sa dispara 96k din portofel ,minati doar pe web, ce masuri se iau pentru restituirea lor .Astept un raspuns ,am inteles ca nu sunt singurul care a patit asa ceva. Multumesc.

#374  by George_Alexandru
 Sat May 19, 2018 8:52 pm
dany2666 wrote:Nu e normal sa dispara 96k din portofel ,minati doar pe web, ce masuri se iau pentru restituirea lor .Astept un raspuns ,am inteles ca nu sunt singurul care a patit asa ceva. Multumesc.
Există niște probleme momentan și e posibil să fi minat într-un fork.
 #421  by mark75
 Tue May 29, 2018 12:51 pm
marius74mp wrote:Ieri am avut 48000 iar acum imi apar doar 42000.
Vreo solutie sa-i primesc inapoi?
Se poate sa fii minat in fork. E bine ca portofelul tau sa fie parolat si apoi salvat pe disk. Ai mare grija de parola si portofel ca fara ele nimeni nu ti le restituie.
 #423  by George_Alexandru
 Tue May 29, 2018 9:00 pm
marius74mp wrote:Portofelul meu era deja parolat si salvat pe disk.
Asadar, despre ce "fork" este vorba?
Cu sau fara parola, fork-ul tot fork este. Problemele astea au fost rezolvate saptamana trecuta, inca iti dispar webd din wallet?
 #845  by MAZY
 Fri Jul 27, 2018 10:27 pm
Buna seara,
In urma cu aproximativ 40 de minute imi spusese ca am 48.000 WEBD iar acum am 42.000 WEBD in urma unui refresh la pagina .... Cum este posibil sa imi recuperez cei 6000 WEBD care au disparut fara urma ? :) precizez ca portofelul se afla doar la mine si are parola.
Va multumesc,
 #847  by George_Alexandru
 Fri Jul 27, 2018 11:21 pm
MAZY wrote:Buna seara,
In urma cu aproximativ 40 de minute imi spusese ca am 48.000 WEBD iar acum am 42.000 WEBD in urma unui refresh la pagina .... Cum este posibil sa imi recuperez cei 6000 WEBD care au disparut fara urma ? :) precizez ca portofelul se afla doar la mine si are parola.
Va multumesc,
Salut, aici poti gasi niste raspunsuri:
viewtopic.php?f=2&t=32
 #910  by slickmole
 Mon Sep 03, 2018 5:49 pm
Dupa cateva sapt bune de pauza, in care farmam degeaba, fara rezultate am zis sa astept pool-urile.
Astazi am intrat, totu merge Ok ca sa zic asa.. dar, pe vechea adresa unde aveam vreo 55k de monede.. astazi, nu mai am nici macar una. Cum este posibil?
Si acele 55 de mii le-am facut in cateva sapt.. pe bune?
 #917  by George_Alexandru
 Fri Sep 07, 2018 3:57 pm
slickmole wrote:Dupa cateva sapt bune de pauza, in care farmam degeaba, fara rezultate am zis sa astept pool-urile.
Astazi am intrat, totu merge Ok ca sa zic asa.. dar, pe vechea adresa unde aveam vreo 55k de monede.. astazi, nu mai am nici macar una. Cum este posibil?
Si acele 55 de mii le-am facut in cateva sapt.. pe bune?
Asigura-te ca e aceeasi adresa, cand minezi intr-un pool se genereaza o adresa noua. Ai adresa veche salvata?