WebDollar - information, tutorials, discussions, resources, report issues 

• Webdollar disparuti.

• Aici poti discuta despre Webdollar in limba romana.
Aici poti discuta despre Webdollar in limba romana.

Moderator: Global Moderator

#919  by SS
 Sun Sep 09, 2018 3:12 pm
slickmole wrote:Dupa cateva sapt bune de pauza, in care farmam degeaba, fara rezultate am zis sa astept pool-urile.
Astazi am intrat, totu merge Ok ca sa zic asa.. dar, pe vechea adresa unde aveam vreo 55k de monede.. astazi, nu mai am nici macar una. Cum este posibil?
Si acele 55 de mii le-am facut in cateva sapt.. pe bune?
Pe blockchain nu se pot pierde bani, e imposibil, totul e la vedere fiecare tranzactie, si tot ce ai primit/minat pe o anumita adresa, daca vrei si ai securizat portofelul poti sa ne pui aici adresa sa vedem unde au "disparut" web dolarii.

#935  by slickmole
 Sat Sep 22, 2018 12:23 pm
SS wrote:
slickmole wrote:Dupa cateva sapt bune de pauza, in care farmam degeaba, fara rezultate am zis sa astept pool-urile.
Astazi am intrat, totu merge Ok ca sa zic asa.. dar, pe vechea adresa unde aveam vreo 55k de monede.. astazi, nu mai am nici macar una. Cum este posibil?
Si acele 55 de mii le-am facut in cateva sapt.. pe bune?
Pe blockchain nu se pot pierde bani, e imposibil, totul e la vedere fiecare tranzactie, si tot ce ai primit/minat pe o anumita adresa, daca vrei si ai securizat portofelul poti sa ne pui aici adresa sa vedem unde au "disparut" web dolarii.
Au reaparut.. toata treaba cred ca tine de refresh.. dar au reaparut dupa 24 de ore gen.