WebDollar - information, tutorials, discussions, resources, report issues 

• se poate urmari cumva tranzactiile anterioare?

• Aici poti discuta despre Webdollar in limba romana.
Aici poti discuta despre Webdollar in limba romana.

Moderator: Global Moderator

#912  by slickmole
 Mon Sep 03, 2018 11:25 pm
Vreau sa stiu daca se pot urmari tranzactiile cumva sau aveti de gand sa faceti ceva ref la asta. Vin cu un exemplu:
am avut o adresa veche in care am depozitat tot ce farmasem de prin aprilie pana la inceputul verii si la un moment dat m-am oprit in asteptarea pool-urilor.
Astazi cand mi-am adaugat adresa, spre uimirea mea era goala.. dupa vreo ora asa si la nus cate refresh-uri au aparut si monedele gen. . in fine.
De dimineata mi-am generat o adresa noua si tot ce am farmat pe ea in pool, am transferat pe adresa veche. Aici ma refer available balance. De 2 ori mi-am facut transferul din adresa noua, in adresa veche.. iar suma pe care o aveam in adresa veche (cea de baza) a ramas la fel. Tranzactia s-a facut, am available balance 0.0002 dar cea in care am facut transferul este neschimbata.
Imi scapa ceva?

#918  by George_Alexandru
 Fri Sep 07, 2018 4:01 pm
slickmole wrote:Vreau sa stiu daca se pot urmari tranzactiile cumva sau aveti de gand sa faceti ceva ref la asta. Vin cu un exemplu:
am avut o adresa veche in care am depozitat tot ce farmasem de prin aprilie pana la inceputul verii si la un moment dat m-am oprit in asteptarea pool-urilor.
Astazi cand mi-am adaugat adresa, spre uimirea mea era goala.. dupa vreo ora asa si la nus cate refresh-uri au aparut si monedele gen. . in fine.
De dimineata mi-am generat o adresa noua si tot ce am farmat pe ea in pool, am transferat pe adresa veche. Aici ma refer available balance. De 2 ori mi-am facut transferul din adresa noua, in adresa veche.. iar suma pe care o aveam in adresa veche (cea de baza) a ramas la fel. Tranzactia s-a facut, am available balance 0.0002 dar cea in care am facut transferul este neschimbata.
Imi scapa ceva?
Poti verifica tranzactiile aici:
https://webdollar.network
sau aici:
https://webdscan.io